Registracija pagalbai
mes su Jumis susisieksime
GREITOJI PAGALBA PO EISMO ĮVYKIO
SUTEIKIAME NEMOKAMĄ PAGALBĄ BEI PAKAITINĮ AUTOMOBILĮ NUKENTĖJUSIESIAMS EISMO ĮVYKYJE
KAIP TAI VEIKIA?
1
SUSISIEKIAME
Užpildykite registracijos formą(telefono numeris) ir mes su jumis susisieksime per artimiausia darbo dienos valandą, arba skambinkite mums nurodytu telefonu.
2
SUDERINAME LAIKĄ BEI DETALES
Patiksliname Jūsų poreikius (kokio pakaitinio automobilio Jums reikėtų) bei laiką. Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą. Suteikiame Jums pakaitinį automobilį, o Jūsų automobilį išvežame remontui.
3
GRĄŽINAME AUTOMOBILĮ
Suremontuotą automobilį pristatome į Jūsų nurodytą vietą, Jūsų nurodytu laiku. Paimame iš Jūsų pakaitinį automobilį.
Nukentėjote eismo įvykyje? Registruokitės
Suteiksime Jums reikiamą pagalbą bei pakonsultuosime. Kreipkitės
KODĖL MES?
Operatyvu
Jums nereikės laukti eilėse.
Turime platų partnerių tinklą, todėl galime greitai ir kokybiškai suremontuoti automobilį.
Patikima
Atliktiems darbams suteikiama garantija. Atsakingai atrinkti partneriai, turintys ilgalaikę patirtį bei profesionalias darbuotojų komandas, užtikrins kokybišką Jūsų automobilių remontą.
Patogu
Suteiksime pakaitinį automobilį. NEMOKAMAI.
Jums nereikės rūpintis žalos administravimu, automobilio transportavimu bei remontu. Viskuo pasirūpinsime mes.
Turite klausimų? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime
Kviečiame pažiūrėti reportažą iš, ko gero, populiauriausios Lietuvoje automobilių mylėtojų laidos - Ne vienas kelyje. Šiame reportaže supažindiname su mūsų siūloma paslauga.
Autoįvykis.lt
LNK - Ne vienas kelyje 35 laida

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kas mes?
autoįvykis.lt - projektas bendradarbiaujantis su autoservisais bei automobilių nuomos kompanijomis visoje Lietuvoje. Mes atrenkame patikimus bei kokybiškus autoservisus, kuriuos vėliau rekomenduojame savo klientams. Mūsų tikslas yra per trumpiausią įmanomą laiką padėti nukentėjusiesiems autoįvykiuose.
Viskas nemokamai... Kaip?
Jei esate nukentėjusysis eismo įvykyje, draudimo bendrovė greičiausia Jums pasiūlys grynuosius arba savo "sutartinius" autoservisus. Draudimo bendrovės dažniausia nepasiūlo pakaitinio automobilio, taip pat, pamiršta papasakoti apie kompensaciją už išlaidas už tralo paslaugą (jei automobilis nevažiuojantis) ir kt. Be to, jei Jūs ir pareikalausite to kas Jums priklauso, draudimo bendrovės, greičiausia, bandys kompensuoti dalinai arba stengsis nekompensuoti visai. Mes žinome kaip išsireikalauti tai, kas Jums priklauso ir padarysime tai už Jus. Jūsų automobilis bus suremontuotas patikimame autoservise. Jūs naudositės pakaitiniu automobiliu remonto laikotarpiu, o kilusius ginčus su draudimo bendrove, mes Jums padėsime išspręsti. Jums tai papildomai nieko ne kainuos.
Ar žinote, kad...?
Jeigu jūs sutikote su draudimo pasiūlyta žalos kompensacija(grynieji pinigai), o vėliau supratote, kad už tą sumą Jūs automobilio nesuremontuosite, Jūs galite kreiptis (per 12 mėn. nuo įvykio) į autoservisą kuris įvertins žalą iš naujo bei suremontuos automobilį. Jums reikės sumokėti Jums išmokėtą draudimo žalą, o kitas papildomas išlaidas kompensuos draudimas.

Komentarai
Andrius
Šauni paslauga. Nereikia niekuo rūpintis. Pakaitinis automobilis - labai patogu. Ačiū
Laurynas
Greitai ir kokybiškai sutvarkė automobilį. Paėmė automobilį iš kiemo.
Ignas
Nutempė, suremontavo, o kol remontavo davė pakaitinį auto. Jokio diskomforto.
Susisiekite
Jei turite klausimų, skambinkite +370 642 87774

sekite mus:
rašykite: help@autoivykis.lt
Write Close
Close
Susisiekite
Messenger
Mail
Phone